zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

ZmapujTo nyní nejen pro obce!!

14.04.2014
Doprava
Obecné
Odpady
Příroda
Voda
GIS - mapy
Chráněná území
Šlendryján
Urbánní ekologie
ZmapujTo nyní nejen pro obce!!

Přijďte si vyzkoušet nové ZmapujTo naživo na veletr ENVIBRNO ve dnech 23.-.26.4.

Upgradovaný systém občanského mapování ZmapujTo.cz se stává univerzálním nástrojem pro management různých problémů veřejných prostrantví ve správě obce, správců sítí, povodí, areálů, CHKO apod..

zmapujtoSystém, jež dosud zdarma umožňoval pouze mapování černých skládek nyní umožňuje i mapování liniového nepořádku, poruch veřejného osvětlení, poškození obecního mobiliáře, mapování zcizených poklopů a mnoho dalších využití pro správný management obce ve spolupráci s občany. Systém je uživatelsky velmi jednoduchý a ani neklade na instituce jež jej využívají žádné velké časové nároky. Vše je zařízeno pomocí notifikačních e-mailů. Vyzýváme zejména města a obce, jednotky městské policie a další správce státního i obecního majetku, aby se aktivně zapojili do využívání systému. Bude tak vytvořena nezbytná zpětná vazba mezi občanem a příslušnou institucí pečující o svěřené území. Stačí napsat na konatktní e-mail uvedený na www.zmapujto.cz a vše pro vás bude elektronicky zařízeno.

EnviWeb s.r.o. Vás tímto zve na stánek č. 094 v pavilonu P na veletrhu ENVIBRNO, který se koná ve dnech 23.-26.4.2014 na BVV v Brně..
V pátek 25.4. se můžete těšit na již tradiční ochutnávku hmyzích specialit a přednášky o novém ZmapujTo a akci Ukliďme Česko - http://www.enviweb.cz/envibrno

ZDROJ: EnviWeb.cz

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí