zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Rodiče s dětmi - spolu a v přírodě

01.07.2012
Ekologická dovolená, cestování
Ekologické vzdělání a výchova
Rodiče s dětmi - spolu a v přírodě

Na chvíli se zastavit v každodenním shonu a být se svými dětmi. Společně tvořit, hrát si, radovat se. Připomenout si svá dětská léta a znovu se vydat na tábor. Tyto možnosti nabízí Centrum Veronica Hostětín při 3 táborových pobytech pro rodiče s dětmi, v kouzelné krajině Bílých Karpat.

Pobyt v přírodě, ale přitom se vším komfortem. Denní aktivity v ovocném sadu, zahradě, lese, potoku či indiánském tee-pee, ale spánek v moderních pokojích ekologického penzionu. Na své si přijdou všichni - dospělí i děti. Ti, kdo dychtí po dobrodružství, i ti, kteří preferují relaxaci a klid v čistém a zdravém prostředí. Můžete zažít společné výlety do přírody, posezení u táborového ohně, tvořivé aktivity, vyzkoušet stará řemesla.

Při svém pobytu se můžete inspirovat i pro ekologický provoz své domácnosti. Ekopenzion Centra Veronica nese certifikát "Ekologicky šetrná služba" a se zajímavými prvky se zde setkáváte na každém kroku - počínaje ekologickými prostředky na úklid, ekologickými lůžkovinami, přes využívání přírodních materiálů v interiérech (hliněné omítky, přírodní linoleum) až po zajímavé stavební prvky, jako jsou třeba izolace stěn ze slámy. Dům je vytápěn biomasou, vodu ohřívá slunce a splachuje se dešťovou vodou.

Pro účastníky letních táborů připravili pracovníci zajímavý program. A pokud chcete, tak tento pobyt můžete zažít na vlastní kůži - ještě máte šanci obsadit poslední volná místa.

Více informací naleznete na www.hostetin.veronica.cz

Kontakt:
Hana Machů
hana.machu@veronica.cz, tel. 572 630 670, 739 569 264

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí