zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Sedmá generace 6/2011: Dvacet letokruhů Sedmé generace

28.12.2011
Obecné
Sedmá generace 6/2011: Dvacet letokruhů Sedmé generace

Vyšlo poslední letošní číslo časopisu Sedmá generace..

V posledním letošním čísle časopisu Sedmá generace se mimo jiné dozvíte odpovědi na tyto otázky:

Co kdyby neexistovaly úroky? Jsou ekologičtější čtečky, nebo knížky? Co frčí ve freecyclingových výměnných sítích? Jak vypadá šumavská fronta pár měsíců po blokádě? Bude automobilismus jediným náboženstvím? Kterým slovem obohatila Česká republika ekonomické slovníky? Jaký odkaz zanechal lesoochranář Leo Košťál? Pěstuje se někde férový biobanán? Může vzniknout evropský Yellowstone? Je pod sluncem tma? K čemu dospěl stařec, který v džungli četl milostné romány? Na co a koho narazíte při máchovském putování do Benátek a zpátky? Jakou cestu ušla Sedmá generace za 20 let?

Kromě větších článků včetně rozhovoru se slovenským ochranářem Erikem Balážem najdete v čísle i sloupky Před 7.G, Společenský kompost, Ekologický kompost, Rio+20 Bedřicha Moldana nebo knižní anotace Libraria.

Anotace všech článků čísla najdete na www.sedmagenerace.cz, čtyři vybrané články v celém znění si můžete přečíst na titulní straně webu 7.G - www.sedmagenerace.cz. Podnětnou četbu přeje a na ohlasy se těší redakce Sedmé generace.

Kontakty:

Vojtěch Pelikán: sgenerace@hnutiduha.cz
Vít Kouřil: kouril.vit@gmail.com

www.sedmagenerace.cz
www.facebook.com
http://twitter.com/#!/7Generace

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí