zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Pokus o rekord v sázení stromů

17.07.2011
Příroda
Pokus o rekord v sázení stromů

Milí příznivci stromů,
pokud letos na podzim plánujete sázet stromy, máme pro Vás zajímavý tip. Jestliže totiž necháte výsadbu na 28. října, budete se moci zapojit do našeho jedinečného pokusu o rekord v hromadném sázení stromů po celé České republice.

Pokus o takovýto rekord se v České republice uskuteční zcela poprvé. Připojit se může kdokoliv - jednotlivci, skupiny přátel, rodiny, sdružení, školy, firmy i celá města - zkrátka každý, kdo má chuť udělat něco pro českou krajinu a vysadit si strom. Může se jednat o malou sazeničku na zahrádku i celou alej podél silnice. Stačí se zaregistrovat, stromy vysadit a dodržet jednoduchá pravidla registrace, aby mohl být rekord oficiálně zapsán mezi české rekordy.

Přihlásit se můžete do půlnoci 20. října na e-mailové adrese strom.zivota@nap.cz. Uveďte, prosím, jméno kontaktní osoby, e-mailovou adresu a telefon. Dále informaci o místě výsadby, počtu vysazených stromů a zapojených lidí. Do předmětu zprávy, prosím, uveďte heslo "rekord".

Více informací o rekordu najdete na www.stromzivota.cz Na těchto stránkách budeme také každý měsíc aktualizovat seznam všech účastníků rekordu.

Budeme velice rádi, pokud se k nám připojíte a pomůžete nám rekord v sázení uskutečnit.

S přáním pěkného dne
Adéla Badáňová

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
16
9. 2020
16-18.9.2020 - Konference
Náměšť nad Oslavou - CETT (areál ZERA - Zemědělská a ekologická regionální agentura, z.s. )
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí