zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Soutěž diplomových prací

16.05.2005
Obecné
Soutěž diplomových prací
Jihomoravský kraj vyhlašuje III. ročník Soutěže studentských prací tématicky zaměřených na životní prostředí se vztahem k území Jihomoravského kraje

Podmínky soutěže

Přihlásit se mohou všichni studenti, kteří obhájili diplomovou či bakalářskou práci tématicky zaměřenou na životní prostředí se vztahem k území Jihomoravského kraje na podzim roku 2004 či na jaře roku 2005.
Práce budou hodnoceny společně v jedné kategorii odbornou komisí složenou ze zástupců vysokých škol i odborníků z praxe.

Nejlepší práce budou oceněny finanční odměnou (1. místo – 5000 Kč, 2. místo – 3000 Kč, 3. místo – 1500 Kč) a další udělením čestných uznání. Ocenění předá hejtman Jihomoravského kraje na studentské konferenci v listopadu 2005.

Každý účastník soutěže obdrží sborník, který bude obsahovat anotace všech prací. Výsledky nejlepších prací budou moci účastníci prezentovat na zmíněné konferenci.

Cílem soutěže je přispět k navázání užší spolupráce mezi vysokými školami a Krajským úřadem Jihomoravského kraje a vytvořit prostředí pro setkávání studentů různých vysokých škol a fakult, které spojuje zájem o životní prostředí a ekologii.

Organizačním zajištěním soutěže byla pověřena ZO ČSOP Veronica.

Obhájené studentské práce je třeba doručit v tištěné a elektronické podobě spolu s jednostránkovou anotací (minimálně 3000 znaků) v elektronické podobě, kopií posudku vedoucího práce a oponenta a svým kontaktem (jméno, adresa, tel., e-mail)
do 30.června 2005 na adresu:

ZO ČSOP Veronica
Hana Chalupská
Panská 9
602 00 Brno
tel.: 542 422 757
e-mail: hana.chalupska(na)ecn.cz (do předmětu uveďte „soutěž DP")

Předběžnou přihlášku najdete zde
výsledky loňského II. ročníku
práce přihlášené do soutěže v minulých letech

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí