zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Drogerie ROSSMAN se již pošesté podílí na výsadbě zeleně po celé České republice

14.09.2021
Příroda
Drogerie ROSSMAN se již pošesté podílí na výsadbě zeleně  po celé České republice

I letos se drogerie ROSSMANN společně se společností Henkel ČR divizí Beauty Care a neziskovou organizací Sázíme stromy rozhodly v rámci svého projektu ,,Vraťte stromům korunu" přispět k rozvoji zeleně ve městech po celé České republice. Během léta se do této kampaně zákazníci svým nákupem aktivně zapojili a díky nim byly získány finanční prostředky k výsadbě 300 vzrostlých stromů.

Kampaň ,,Vraťte stromům korunu" drogerie ROSSMANN ve spolupráci se společností Henkel ČR divizí Beauty Care se uskutečnila v České republice již pošesté a za tu dobu bylo díky ní vysázeno na území celé České republiky již více než 1 600 stromů. Po ukončení letošního ročníku k nim přibude dalších 300. ,,Jsem velmi ráda, že náš ekologický projekt ,,Vraťte stromům korunu" pokračuje a děkujeme všem, kdo se do něj zapojili," uvádí Olga Stanley, manažerka komunikace ROSSMANN a dodává: ,,Péče o životní prostředí je pro naši společnost prioritou dlouhodobě, nicméně je úžasné vidět, že i v této složitější pandemické době není lhostejná ani našim zákazníkům. Je skvělé být s nimi na jedné vlně."

Do kampaně ,,Vraťte stromům korunu" se aktivně zapojili zákazníci drogerie ROSSMANN tak, že si v období od 7. července do 31. srpna 2021 zakoupili výrobky značek Palette, Live Color, N.A.E., Natural & Easy, Perfect Mousse, Syoss, Taft, Gliss, got2b, Seborin, Men Perfect, Schwarzkopf Men, Schauma, Fa, Barnängen, Nature Box, Gliss Color, Schwarzkopf a Vademecum od společnosti Henkel ČR divize Beauty Care. Následně z každého prodaného kusu putovala 1 Kč do zelené kasičky na podporu neziskové organizace Sázíme stromy. Ta finanční prostředky využije na výsadbu
300 vzrostlých stromů v 10 předem vybraných lokalitách po celé České republice.

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
1
2. 2021
1.2-1.11.2021 - Seminář, školení
Litomyšl, Plzeň, Žďár nad Sázavou, Karlovy Vary, Znojmo, Liberec, Modrá, Tábor, Olomouc, Kutná Hora
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí