zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Ekologické skladování ve velkém! Sklady Staněk přivádějí na trh průlomovou novinku!

08.12.2020
Ekostyl
Ekologické stavění, bydlení
Firemní ekologie
Ekologické skladování ve velkém! Sklady Staněk přivádějí na trh průlomovou novinku!

Potřebujete urgentně uskladnit věci při stěhování, nebo rozšířit garáž? Ekologická varianta v provedení použitých lodích skladovacích kontejnerů přichází do Čech! Svezte se i vy na vlně skladování!

Životní cyklus lodních kontejnerů

Fenomén obnovení života lodních kontejnerů se v Evropě v posledních letech široce rozmohl, nyní přichází i k nám do České republiky! Ptáte se, jak to vůbec funguje? Kontejnery se běžně používají v nákladní lodní dopravě. Po vyřazení z provozu se obvykle odkládaly na skládky. Avšak s rozměry až 33 m3 by v tento moment jen vyřazené kontejnery celého světa vytvořily menší stát! Jejich znovuvyužití obnovuje jejich službu lidstvu - kontejnery jsou plně funkční, jen je sem tam zdobí nějaký ten škrábanec, který se před použitím zrenovuje. Trápí-li vás otázka uskladnění velkoobjemových věcí, řešení, kterým ušetříte přírodu je nasnadě.

Sklady Staněk - skladování v Brně nikdy nebylo snazší

Sklady Staněk nabízí areál v městské části Brno - Řečkovice s kontejnery k pronájmu. Stěhujete se a nevíte, kam na pár dnů s věcmi? Rozšiřujete sklady svého e-shopu? Nestačí vám již garáž, potřebujete rozšířit působiště svých kutilských prací nebo jen najít skvělé zazimování pro motorku? Sklady Staněk nabízejí dvě velikosti kontejneru - menší s plochou 16 m3 a větší o ploše až 33 m3. Ceny se pohybují mezi 2 000 Kč - 2 500 Kč měsíčně, což se vzhledem k velikosti skladů jeví více než výhodně. Žádné vaše přání tedy nezůstane nevyplněno!

Pronájem skladovacích kontejneru je stoprocentně bezpečný - areál střeží kamery a hlídací služba, vstup je chráněn i elektronickým heslem. Navíc každý nájemce kontejneru k němu obdrží bezpečnostní zámek.

Mezi další výhody uskladnění v brněnských kontejnerech patří i dostupnost - svůj kontejner můžete navštívit 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, otevřeno je vždy!

Chcete také svůj kontejner? Více informací najdete na webu www.sklady-stanek.cz nebo nám zavolejte na tel. 604 889 899!

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo


Neboj se zeptat Kam s ním?
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí