zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

S podáním žádosti vám pomohou videa

25.04.2019
Obecné
S podáním žádosti vám pomohou videa

Všem, kteří se obávají složitosti procesu žádosti o evropské dotace, je určeno šest krátkých edukačních videí. Dozvíte se z nich zejména jak pracovat s elektronickým informačním systémem.

Požádat o dotaci z evropských fondů můžete výhradně elektronicky, a to prostřednictvím informačního systému koncového příjemce (ISKP). A je lhostejno, zda žádáte o dotaci z Operačního programu Životní prostředí, Operačního programu Doprava nebo jiného operačního programu. Jak s informačním systémem ISKP pracovat a zorientovat se v něm vám poradí videa, která naleznete na webových stránkách Dotace EU.

První video představuje dotace z Evropské unie obecně a dozvíte se třeba to, kam můžete zavolat nebo napsat o radu. Další videa se již věnují samotnému informačnímu systému ISKP. Popis je rozdělen do pěti dílů a provede vás od registrace do systému přes založení žádosti, její vyplnění, až po podání zprávy o realizaci projektu. Díky rozdělení do dílů jsou jednotlivá videa krátká, trvají jen několik málo minut. Přesvědčte se.

Odkaz na edukační videa

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí