zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Aktuální Priorita nabízí nové výzvy

15.06.2015
Dotace
Aktuální Priorita nabízí nové výzvy

V aktuální Prioritě najdete informace o posledních výzvách z OPŽP 2007-2013 i znění avizovaných výzev z OPŽP 2014-2020.

Součástí vydání je i popis nastavení Operačního programu 2014-2020. Ten, kdo by chtěl o novém programu více, může se s ním ještě ve větším detailu seznámit na internetových stránkách www.opzp.cz.

K dalším zajímavým materiálům Priority bezesporu patří text pracovníků právního odboru Státního fondu životního prostředí ČR, kteří se v jimi sestavené příručce pro žadatele a příjemce podpory z OPŽP zaměřili na úskalí zadávacích řízení. Jejich netradiční příručka bude v Prioritě vycházet na pokračování. Nabita je praktickými a užitečnými informacemi.

Za přečtení v Prioritě stojí i článek o projektu podpořeném z Operačního programu Životní prostředí, který se jistě zapíše do srdce každého cestovatele vlakem. Totiž na českých železničních stanicích až doposud chyběly nádoby na třídění odpadu, což značilo, že všechen odpad končil v jednom koši. A to se stalo minulostí právě díky projektu podpořenému z OPŽP. V tomto případě nezbývá než zatleskat. Vždyť jen na pražském hlavním nádraží se ročně sebralo až 85 tun nevytříděného směsného odpadu.

Priorita 06/2015

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí