zpravodajství životního prostředí již od roku 1999

Pozvánka na školení Změny právních předpisů v oblasti ochrany životního prostředí, nakládání s nebezpečnými chemickými látkami a směsmi, prevence závažných havárií, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a předpisů souvisejících

22.12.2014
BOZP
Firemní ekologie
Havárie
Chemické látky
Pozvánka na školení Změny právních předpisů v oblasti ochrany životního prostředí, nakládání s nebezpečnými chemickými látkami a směsmi, prevence závažných havárií, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a předpisů souvisejících

Jste firma, která si potřebuje ověřit, zda plní všechny požadavky v oblasti ochrany životního prostředí, BOZP /PO a SPZH?

Jste firma, která se potřebuje rychle zorientovat v oblasti ochrany životního prostředí, BOZP /PO a SPZH?

Pak právě pro Vás je určeno toto jednodenní odborné školení, na kterém budete informováni o základních právních předpisech v oblasti ochrany životního prostředí, BOZP /PO a SPZH, a také o změnách legislativy, které nabyly účinnosti v průběhu celého roku 2014, nebo se připravují k vydání v nejbližší době.

EKOPROCES Brno (www.ekoproces.cz), TBO Group s.r.o. (www.tbo-group.cz) a EQL KONZULT (www.eql-konzult.cz)
Vás zve na jednodenní odborné školení
,,Změny právních předpisů v oblasti ochrany životního prostředí, nakládání s nebezpečnými chemickými látkami a směsmi, prevence závažných havárií, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a předpisů souvisejících"

10. února 2015 (9:00 - 15:30)

místo konání: BRNOOFFICE, a.s., Králova 9, 616 00 Brno - Žabovřesky

Program:
8:30 - 9:00 Prezence účastníků
9:30 - 12:00 Dopolední přednáškový blok
o Přehled současně platných předpisů v oblasti ochrany životního prostředí (oblast ochrany přírody, oblast odpadů, ochrany ovzduší, odpadních vod, nakládání s nebezpečnými chemickými látkami a směsmi, systém prevence závažných havárií, atd.) bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a předpisů souvisejících. Přehled povinností vyplývajících z těchto právních předpisů pro průmyslové podniky; požadovaná rozhodnutí/povolení v těchto oblastech. Přehled ohlašovacích povinností, dokumentace, příp. evidence, které musí průmyslový podnik v těchto oblastech vést a udržovat.
12:00 - 12:45 Přestávka na oběd
12:45 - 15:00 Odpolední přednáškový blok
o Změny právních předpisů v oblasti ochrany životního prostředí, nakládání s NCHLaS, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v r. 2014.
o Výhledové a předpokládané změny právních předpisů v předmětných oblastech v r. 2015.
o Zákon o prevenci závažných havárií - připravované změny a co to znamená pro průmyslové podniky.
o Přeprava nebezpečných věcí - základní povinnosti a změna ADR v r. 2015.
15:00 - 15:30 Diskuze, předání osvědčení o účasti na školení, závěr

Lektorský tým:
hlavní lektor: Ing. Martin Zdralek, EQL KONZULT, vedoucí poradce pro EMS, QMS a environmentální legislativu, držitel personálního certifikátu, externí vedoucí auditor a legislativní expert u třech certifikačních společností
další přednášející:
Ing. Dagmar Rychlíková, Ph.D. EKOPROCES, ekologické poradenství v oblasti průmyslové činnosti, bezpečnostní poradce ADR
Ing. Andrea Tabasová, Ph.D., TBO Group s.r.o., poradenství v oblasti průmyslové činnosti a prevence závažných havárií

VŠEOBECNÉ POKYNY KE ŠKOLENÍ:
Termín školení: 10. února 2015
Místo školení: BRNOOFFICE, a.s., Králova 9, 616 00 Brno - Žabovřesky, CABINET 1
Na místo je z centra Brna spojení městskou hromadnou dopravou - z hlavního nádraží tram č. 12 na zastávku Česká, ze zastávky Česká tram. směr Bystrc č. 3 - vystoupit na zastávce ,,Králova".
Účastnický poplatek: 1 650 Kč
Každý 2. účastník ze stejné firmy má účastnický poplatek ve výši 1 500 Kč. Občerstvení (káva, čaj, chlebíčky, koláčky) a sborník (na CD) je v ceně účastnického poplatku. Každý účastník získá certifikát o absolvování školení a také mu budou po 1 rok posílány informace o legislativních změnách. Účastnický poplatek s uvedením variabilního symbolu č. 150210 uhraďte nejpozději 3 pracovní dny před konáním akce ve prospěch
č. ú. 186783866/0600. Do poznámky uveďte jméno účastníka a název společnosti, ze které je účastník. Pozn.: nejsme plátci DPH.
Jak se na školení přihlásit:
Uvedením základních údajů do e-mailové zprávy a jejich zasláním na adresu: rychlikova@ekoproces.cz.
V e-mailové zprávě uveďte tyto identifikační údaje: jméno, příjmení, titul, název a adresu firmy, IČ, DIČ, kontakt (telefon, e-mail) a informaci o způsobu platby (na účet nebo v hotovosti u prezence). Při platbě z účtu prosím do poznámky uveďte jméno účastníka a název společnosti, ze které je účastník. Obratem Vám bude sděleno potvrzení o Vašem přihlášení na školení.
Přihlášky zasílejte prosím do 5. 2. 2015

Komentáře k článku. Co si myslí ostatní?

Další články
Chystané akce
24
11. 2020
24.11.2020 - Konference
Olomouc
Podněty ZmapujTo
Mohlo by vás také zajímat
Naši partneři
Složky životního prostředí